Všechna rozmanitost, všechen půvab, všechna krása života se skládá ze stínů a světla.

― Lev Nikolajevič Tolstoj

Ohnivě pyrotechnická show

Naše ohnivě pyrotechnická show garantuje, že emoce všech zúčastněných explodují ve velkém! V každém z našich vystoupení se totiž taneční choreografie snoubí s nezkrotnou energií ohně, obrazovou krásou gymnastických piruet a vše doplňuje efektně jiskřící pyrotechnické pozadí. Nechybí ani stereo ozvučení, scénická světla, planoucí dekorace a prskavky, které vtáhnou do centra dění i nadšené diváky.

Každou show vytváříme na míru: objednat si můžete základní nebo rozšířenou verzi, která nabízí třeba větší počet ohnivých tanečnic, bohatší pyro-efekty, efektní nápisy nebo dokonce velkolepý ohňostroj, který celé vystoupení doslova vystřelí do nebe!

Naše služby

«Millennium»

Potřebuje vaše příští akce hromadu energie a ten pravý a nefalšovaný “wow” faktor? Rádi byste, aby aplaus bezmála zbořil místnost? Pak je Millennium pro vás tou správnou volbou.

«Platinum»

Název show mluví za sebe - jedná se o pravý diamant naše kolekce. Platinum je temperamentní choreografie ve stylu tango, sladěna s tóny velkolepé hudby A.Vivaldi a zářící téměř nekončícím proudem jiskřících pyro-fontán...

«Lyrical»

Lyrical je univerzální show pro každé publikum - je totiž perfektně vyvážena. Elegantní tanec s ladnými prvky moderní gymnastiky se zde střídá s dynamickými vstupy s nádechem východních bojových umění...

«Grand Fire»

Chcete zažít trochu adrenalinu a nejen vidět, ale přímo cítit teplo ohnivých plamenů - pak je tato dechberoucí show jednoznačně pro Vás! Název Grand Fire napovídá: ohně bude hodně...

«Gatsby night»

Zlaté jiskry, magická hudba, veselý smích a nekonečný divoký charlseton, který roztančí každého na velkolepém večírků, pořádaným neznámým Mr. Gatsby!

«Solo»

Sólo je úchvatná fireshow, která snoubí krásu bojových umění s dynamickým žonglováním ohně a pyrotechniky. Planoucímu živlu zde pánuje Vladislav - zkušený fakír, který na rozžhavené uhlí nastoupil dříve, než do školy.

Kontakty

Napište nám

Jaký jazyk preferujete?

  • Arabesque feu studio s.r.o.
  • IČO 24773875
  • DIČ: CZ24773875
  • Korespondenční Adresa: ul. Radlická 1170/61, Praha 5, Smíchov 150 00

Vybrali nás

Zavoláme Vám zpět

Získejte informační balíček zdarma

Zvolte druh akce (1 nebo více možností)